7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8001
Italië (?), rijk gestoken notenhouten fauteuil, 19e eeuw,

met o.a. kinderkopje, grotesken, geteld geld en blad- en bloemmotieven. Met bruin lederen zitting

Provenance: nalatenschap, Enschede

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160