18krt. Roségouden en zilveren broche met portret miniatuur
in het midden een portret op parelmoer van een dame met kanten kapje (crack). Rand bezet met oud slijpsel diamanten, totaal ca. 1,20ct. Met Franse keuren, op de speld gemerkt Tiffany & Co.
bruto 8,7 gr., diam. 2,8 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800