Grote mand, Rotterdam, Louis XVI,
ovale ajour gezaagde mand, licht getailleerd met twee opstaande open grepen voorzien van portretbuste naar de klassieken, parelrandversiering en vlechtwerk gedeeltelijk met gravering, mt. Johannes G. le Blanck, Rotterdam 1788, hollandse leeuw, belastingteken 1795 (N ) Rotterdam, herkeurteken 1807 "oud" geslagen binnenlands gekeurde zilveren voorwerpen
h 15 cm, 42 x 40,7 cm, 1069 gr.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 2.500 - € 5.000
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000