10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2610
Faience & Tegelfabriek Holland, polychroom geglazuurd jeneverkruikje, ca. 1900,

ontwerp J.W. Mijnlieff, samen met een antieke groengeglazuurde fruittest, barsten, gecraqueleerd glazuur

h. 19 cm

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90