10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Faience & Tegelfabriek Holland, polychroom geglazuurd jeneverkruikje, ca. 1900,
ontwerp J.W. Mijnlieff, samen met een antieke groengeglazuurde fruittest, barsten, gecraqueleerd glazuur
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90