2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Sierk Schröder (1903-2002)
gesigneerd r.o., verso annotatie en gedateerd 7/9 '80
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180