5043
Catalogusnummer: 5043
Sierk Schröder (1903-2002)

Portret van een meisje

rood krijt

16 x 16 cm.

gesigneerd r.o., verso annotatie en gedateerd 7/9 '80

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180