2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Sierk Schröder (1903-2002)
gesigneerd r.o., verso annotatie en gedateerd 7/9 '80
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180