5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Floris Arntzenius (1864-1925)
aquarel gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 19 juni 2001, NLG 8.500,-, niet ingelijst, 46 x 34 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200