3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4854
Europese school, 18e/19e eeuw
Portret van een heer
pastel, ovaal, 52 x 41 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250
Hamerprijs:
€ 250