5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)
Vissersvrouwen wachtend op het strand
paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 16 x 21 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000