11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, Qingbai stemcup met houder, Song Dynastie, 11e/12e eeuw,
Met achtkantige zijden en licht blauw quinbai glazuren (restauraties). Provenance: bought in a Gallery in Hong Kong 1999.
Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000