11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
China, grisaille en famille rose porseleinen vaas, gesigneerd en gedateerd Wang Tinggu, 1934,
gedecoreerd met bergachtige rivierlandschappen en met kalligrafische inscripties, de zijden met leeuwenkoppen
China, grisaille and famille rose porcelain vase, signed and dated Wang Tinggu, 1934, decorated with mountainous river landscapes and inscribed with calligraphy, the sides with lion-head handles
condition: in good overall condition, some minor surface wear
Taxatie: € 500 - € 750
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575