11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2988
China, grisaille en famille rose porseleinen vaas, gesigneerd en gedateerd Wang Tinggu, 1934,

gedecoreerd met bergachtige rivierlandschappen en met kalligrafische inscripties, de zijden met leeuwenkoppen

h. 41,2 cm

China, grisaille and famille rose porcelain vase, signed and dated Wang Tinggu, 1934, decorated with mountainous river landscapes and inscribed with calligraphy, the sides with lion-head handles condition: in good overall condition, some minor surface wear

Taxatie: € 500 - € 750
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575