Catalogusnummer: 2960
Korea, celadon-geglazuurd vaasje, 19e-20e eeuw,

met geribde zijden,met decor van chrysanten en pioenrozen, gecraqueleerd glazuur

h. 22 cm

Korea, celadon-glazed vase, 19th-20th century, with ribbed sides and decorated with chrysanthemum and peonies, crackled glaze

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50