3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Europese school, 18e eeuw
Paar interieurschilderingen met klassieke voorstellingen
tweemaal doek, elk 65 x 130 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700
Overboden