3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4850
update-catalogue
Europese school, 18e eeuw

Paar interieurschilderingen met klassieke voorstellingen

tweemaal doek, elk 65 x 130 cm.

[2]

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700

outbid-warning
Overboden