1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0500-0566 - Horloges
Catalogusnummer: 302
Sleutelhorloge, zgn. knol, adres Jacob de Putter te Amsterdam, 18e eeuw,

in gladde buitenkast. Horloge loopt niet, geen sleutel, diverse beschadigingen

diam. 4,5 cm., dikte 2,7 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350

Hamerprijs: € 1.350