Sleutelhorloge, zgn. knol, adres Jacob de Putter te Amsterdam, 18e eeuw,
in gladde buitenkast. Horloge loopt niet, geen sleutel, diverse beschadigingen
diam. 4,5 cm., dikte 2,7 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350