5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4654
Martin Monnickendam (1874-1943)

Trap in het huis Leeuwenburg (Oudezijds Voorburgwal 14, Amsterdam)

krijt, gesign. r.o., 1942, nummer Stichting Vrienden van de schilder Martin Monnickendam: 42-0044 / oevrecatalogus 973/38, 38 x 25 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600