5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4655 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4653
Martin Monnickendam (1874-1943)

IJskar en draaiorgeltje op het Waterlooplein, Amsterdam

aquarel en krijt, gesign. r.o., 1925, nummer Stichting Vrienden van de schilder Martin Monnickendam: 25-0059/ oevrecatalogus 594/73, 39 x 30 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250