3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Diverse schilderijen, reproducties en grafiek
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Overboden