15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1398 - Plated objects, objects de vertu, miscellaneous
Frankrijk, gietijzeren haard set in Louis XV stijl, 19e eeuw,
bestaande uit haardtang en- schep. Beide met fraaie vergulde knop met acanthusblad motief.
Estimate: € 100 - € 160
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160