1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0300-0340 - Horloges
Catalogusnummer: 310
Twee 18krt. gouden dames remontoirhorloges, 19e eeuw,

Eén aan de achterzijde geëmailleerde voorstelling van een putti die een roosdiamant rolt. Ander met een geëmailleerde voorstelling van een jong stel onder een boom, bezet met roosdiamanten (beschadigingen). Aan gouden broche

bruto 40,4 gr., diam. 2,7 en 2,5 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600