Twee 18krt. gouden dames remontoirhorloges, 19e eeuw,
Eén aan de achterzijde geëmailleerde voorstelling van een putti die een roosdiamant rolt. Ander met een geëmailleerde voorstelling van een jong stel onder een boom, bezet met roosdiamanten (beschadigingen). Aan gouden broche
bruto 40,4 gr., diam. 2,7 en 2,5 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600