Gouden dameshorloge aan broche
broche in de vorm van drie papegaaien op een tak, versierd met groen emaille (beschadigingen). Horloge met groen emaille ingelegd met gouden vlinders
bruto 12,7 gr., diam. 1,6 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320