1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0300-0340 - Horloges
Catalogusnummer: 311
Gouden dameshorloge aan broche

broche in de vorm van drie papegaaien op een tak, versierd met groen emaille (beschadigingen). Horloge met groen emaille ingelegd met gouden vlinders

bruto 12,7 gr., diam. 1,6 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320