3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Gesigneerd H.P. Koekkoek (19e eeuw)
Landschap met figuur bij boerderij. Hierbij aquarel door Etie van Rees. De opbrengst van dit kavel komt ten goede aan het Rode Kruis
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100