3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Anna Kermer (1911-1985)
tweemaal doek, niet ingelijst, 40 x 60 cm. en 40 x 65 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Overboden