9e zitting - Dinsdag 20 april 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2638
Hermes, perenhouten krukje, 'Pippa', ont. Rena Dumas (1937-2009);

uitgevoerd met canvas en leren zitting, opvouwbaar. Gemerkt 'Hermès Paris'.

h. 19 cm, b. 31 cm, d. 31 cm.

Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator

Rena Dumas for Hermes, 'Pippa' stool with canvas and leather lining.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000