Andreas Schelfhout (1787-1870)
Man achter slee met koperen melkkan op het ijs
aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm.
Taxatie: € 240 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440