3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4830B
update-catalogue
Mogelijk van de hand van Anton Mauve

Bomen bij een huis / Herder met schapen in een landschap

tweemaal tekening, ongesign., 24 x 29,5 cm. en 19 x 25,5 cm.

[map]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden