020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4830C
Vijf diverse tekeningen en etsen, 18e/19e eeuw
[map]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70
Overboden