Palissanderhouten kussenkast naar antiek voorbeeld
met rechte kap, waaronder twee deuren. Op de hoekstijlen scharnierbare gezwarte halve kolommen, waarachte laatjes. In de voet twee laden. Het geheel versierd met kussenvormige panelen, gestoken leeuwen- en engelenkopjes en -bladranken. Op gezwarte bolpoten
br. 207, h. 201 en d. 80 cm
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400