Catalogusnummer: 6592
Palissanderhouten kussenkast naar antiek voorbeeld

met rechte kap, waaronder twee deuren. Op de hoekstijlen scharnierbare gezwarte halve kolommen, waarachte laatjes. In de voet twee laden. Het geheel versierd met kussenvormige panelen, gestoken leeuwen- en engelenkopjes en -bladranken. Op gezwarte bolpoten

br. 207, h. 201 en d. 80 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400