10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4000-4305 - Asian artifacts (Japan 4000- 4220) (Woodblock prints 4250-4305)
Catalogue number: 3191
Japan, paar kapitale Satsuma dekselvazen op losse voet, Meiji periode,

zeskantig, met figuren als oor en knop.en decor van onsterfelijken. Gesigneerd op de sokkel (één zwaar beschadigd, andere beschadigd aan één oor en schilfer knop)

h. 67 cm.

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280

Hammer price: € 280