1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844519
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4814
update-catalogue
Drie gravures, 18e eeuw, door Fouquet Jr.

Gezichten in Amsterdam

drie gravures

2 x 35 cm.

[3]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30

outbid-warning
Overboden