1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4813-1
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4813
update-catalogue
Felix Delmont (1794-1867)

Portret van een heer / portret van een dame

tweemaal pastel

35 x 25 cm.

gesign. l.m., 1854

[2]

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden