15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1001
Engeland, zilveren vergulde deksel doosje met geëmailleerde deksel, 19e eeuw,

Hierbij een agaten doosje in foedraal, deksel met scheur.

diam. 7,5 cm

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160