15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Antiek tinnen vijzel, mogelijk 17e eeuw,
met opschrift 'anno 1657' (restauratie). Hierbij tinnen snotneus
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240