15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1219
Bronzen zwart gepatineerde tafel lamp in Empire stijl, 20e eeuw,

uitgevoerd met palmetten en staande op klauwpoten.

h. 84 cm.

Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240