Engeland/Frankrijk/Duitsland, vier diverse snuifdoosjes en een oestervormig beursje, 18e/19e eeuw,
een langwerpig doosje geheel met bloemmotieven versierd en aan binnenzijde verguld doosje mt. RPGB Londen 1866. Een cartouche vormig bewerkt doosje met voorstelling op de deksel van Diana met hert, onduidelijk gekeurd, Frankrijk? 18e eeuw, 2e gehalte. Een rond bewerkt doosje, gemerkt o.a. gekroonde R, ,19e eeuw, 3e gehalte. Een hartvormig geheel bewerkt doosje met kroon versierd, diverse keuren, Duitsland 19e eeuw, 830st en een beursje, ogenschijnlijk ongemerkt, met blauw zijden binnenkant, 19e eeuw
4,5 x 7 cm, 5 x 7 cm, diam 7 cm, 4,7 x 3,7 cm, 6,8 x 6 cm, 322 gr.
Taxatie: € 360 - € 420
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260