15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Vier portretminiaturen, deels op ivoor, 19e / 20e eeuw,
één portret van dame in koperen lijst gesigneerd Duran, een ovaal portret van dame met collier in zwarte lijst en twee andere.
Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220