7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4015
Italie, ovale spiegel in verguld en gestoken houten lijst, 19e eeuw,

met acanthusbladmotieven. (beschadigingen).

h. 39 cm, b. 25.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300