8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 8300-8342 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Catalogusnummer: 7007
Gebronsd houten halfronde wandconsoletafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met rood geaderd marmeren blad en gestoken vaasornament en -guirlandes (lijmverbinding onderregel los)

diam. 52 en h. 85 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625