8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 8300-8342 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Gebronsd houten halfronde wandconsoletafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
met rood geaderd marmeren blad en gestoken vaasornament en -guirlandes (lijmverbinding onderregel los)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625