8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 8300-8342 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Catalogusnummer: 7024
Noten-, notenwortelhouten klepsecétaire, willem III, laat 19e eeuw,

met lade en openslaande gebombeerde schrijfklep, waarachter een interieur (besch.). Het geheel versierd met gestoken voluten en florale motieven

br. 73, h. 103 en d. 43 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100