7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4010
Verguld bronzen vierlichts hanglamp

met gekleurd glazen kelk en drie -kapjes. Gemerkt Schneider

diam. 45 en h. 84 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460