Catalogusnummer: 4852
Mogelijk van de hand van Lizzy Ansingh

Paar portretten

tweemaal paneel, gesigneerd en gedateerd 1915, 60 x 48 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700