5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4568
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Schepen op het IJsselmeer

maroufle, gesign. r.o., '26, 32 x 52 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400