2e zitting - Woensdag 03 november 13.00 uur : 0001-0298 - Juwelen
Catalogusnummer: 42
14krt. Roségouden sautoir, begin 20e eeuw,

bestaande uit ruitvormige schakels, waartussen balletjes versierd met granulé, geflankeerd door vierkanten. (restauraties en breukjes). Import teken van de firma Rozendaal te Hoorn, 1924-1969. Mogelijk Frans meesterteken GF

netto 17,3 gr., lengte 135 cm.

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600