14krt. Roségouden sautoir, begin 20e eeuw,
bestaande uit ruitvormige schakels, waartussen balletjes versierd met granulé, geflankeerd door vierkanten. (restauraties en breukjes). Import teken van de firma Rozendaal te Hoorn, 1924-1969. Mogelijk Frans meesterteken GF
netto 17,3 gr., lengte 135 cm.
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600