7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8015
Eikenhouten fauteuil, Louis XIV, vroeg 18e eeuw,

met gestoken kapregels

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100