Catalogusnummer: 8015
Eikenhouten fauteuil, Louis XIV, vroeg 18e eeuw,
met gestoken kapregels
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100