18krt. Gouden strikbroche tevens hanger,
bestaande uit een strik, waaronder beweegbare guirlandes en een pampel. Pampel bezet met een roosdiamant en een natuurlijke parel (kleine beschadigingen). Brochering afschroefbaar. Met Franse keuren, gemerkt met M.D., pampel genummerd 4873
bruto 10,8 gr., lengte 4 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150