2e zitting - Woensdag 03 november 13.00 uur : 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 38
18krt. Gouden strikbroche tevens hanger,

bestaande uit een strik, waaronder beweegbare guirlandes en een pampel. Pampel bezet met een roosdiamant en een natuurlijke parel (kleine beschadigingen). Brochering afschroefbaar. Met Franse keuren, gemerkt met M.D., pampel genummerd 4873

bruto 10,8 gr., lengte 4 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150