2e zitting - Woensdag 03 november 13.00 uur : 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 132
Platina ronde ajour broche tevens hanger

met florale motieven, bezet met oud slijpsel, achtkant en roosdiamanten, totaal ca. 0,20ct. (reparaties en beschadigingen). Brochering afschroefbaar. Met Franse keuren

bruto 7,3 gr., diam. 2 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420