Platina ronde ajour broche tevens hanger
met florale motieven, bezet met oud slijpsel, achtkant en roosdiamanten, totaal ca. 0,20ct. (reparaties en beschadigingen). Brochering afschroefbaar. Met Franse keuren
bruto 7,3 gr., diam. 2 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420