2e zitting - Woensdag 03 november 13.00 uur : 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 227
Gouden broche

Gouden broche versierd met Zeeuwse knopen en cannetille (reparaties, beschadigingen en brochering zilver).

bruto 8,7 gr.

Taxatie: € 180 - € 220
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180