16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3275
China, staande houten figuur van Boeddha, 19e eeuw,

staande op een lotussokkel, met staf en bedelnap in zijn handen (enkele beschadigingen)

h. 21 cm.

China, standing wood figure of Buddha, 19th century, standing on a lotus base, holding a staff and alms bowl (some damages)

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100