16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
China, staande houten figuur van Boeddha, 19e eeuw,
staande op een lotussokkel, met staf en bedelnap in zijn handen (enkele beschadigingen)
China, standing wood figure of Buddha, 19th century, standing on a lotus base, holding a staff and alms bowl (some damages)
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100