1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4817
Hollandse school, begin 19e eeuw

Jongen met hoepel

36 x 30 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725