1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844568
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4817
update-catalogue
Hollandse school, begin 19e eeuw

Jongen met hoepel

doek

36 x 30 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725

outbid-warning
Overboden